ابزار حقوق
تهران حقوق

همه چیز درباره ابزارحقوق

هزاره سوم، هزاره تحولات شگرف دانش بشری به ویژه در حوزه فناوری دیجیتال است. با رشد و توسعه اینترنت بخش عمده ی فعالیت‌های اقتصادی تنها در اینترنت صورت می گیرد. سایر حوزه‌های باقی مانده نیز برای ادامه حیات خود ناگزیر به ورود در این عرصه خواهند بود.

با درک بایسته از وضع موجود، ابزارحقوق مهمترین رسالت خود را در تحول صنعت حقوقی کشور از شیوه سنتی به روش مدرن با نوآوری بر پایه فناوری‌های دیجیتال قرار داده است.

این مهم میسر نمی‌گردید مگر با شناختی جامع از نیازهای اقشار حقوقی و غیر حقوقی و برنامه ریزی بهینه برای جمع آوری و سازماندهی کلیه‌ی منابع حقوقی کشور. ابزارحقوق، مکانی را فراهم آورده است تا علاوه بر متخصصین حقوقی، عموم افراد جامعه نیز بتوانند در هر زمان و مکانی نیازهای حقوقی خود را اعم از پرسش و پاسخ حقوقی حتی قبل از مراجعه به وکیل و طرح دعوی مرتفع نمایند.

اگرچه شرکت گام‌های بلندی را برای تحقق اهداف خود برداشته است، این شما عزیزان خواهید بود که با بازخورد و انعکاس نقطه نظرات خود ما را در هرچه بهتر کردن خدمات “ابزارحقوق” یاور و رهنمون خواهید کرد.

درباره ما

سعی ما بر این است که هر ایرانی که به تخصص ما علاقه دارد بتواند به حل مشکلات حقوقی خود بپردازد.

زندگی فرصت کوتاهی برای هر انسانی است و هیچکس دو بار زندگی نمی کند. هدف ما بر مبنای پیروزی جامعه است و آرزو داریم که کشور عزیزمان ایران بتواند روزی بالاترین رتبه را در میان سایر کشور های جهان داشته باشد.

با هم بودن باعث شروع است، با هم ماندن باعث پیشرفت و در کنار هم کار کردن، یک موفقیت است…

ابزارحقوق مرجعی برای پاسخگویی به نیازهای شما در زمینه انواع قراردادها، وکالت‌نامه‌ها، اظهارنامه‌ها، اقرارنامه‌ها، درخواست‌ها و آکادمی آنلاین حقوقی است. ما همواره در تلاش هستیم که برای افزایش سطح اطلاعات هموطنان عزیزمان در زمینه حقوق قدم برداریم و در این راستا به صورت مداوم برنامه های آموزشی و محصولات ویژه‌ای آماده می‌کنیم تا بتوانیم سهمی کوچک در رشد و توسعه کسب‌و کار شما داشته باشیم.

فهرست

دلیل بازگشت وجه