ابزار حقوق
همه چیز درباره ابزارحقوق
اطلاعاتی که می تواند کمک بیشتری به شما نماید …

در دنیایی که هر کاری را می توان از طریق اینترنت انجام داد، چرا باید برای یافتن وکیل و مشاور حقوقی به دردسر افتاد؟ همانطور که کسب و کارهای مختلفی از این موقعیت عالی استفاده کرده‌اند، ابزار حقوق هم، با ارائه خدمات ویژه حقوقی به مردم جامعه، نیاز آنها را در هر زمینه ای برطرف نموده است. در واقع کارشناسان ما نیازهای حقوقی مردم جامعه را بررسی نموده و آنها را در کوتاه ترین زمان ممکن برطرف می سازند. 

به طور کلی هر انسانی در طول زندگی خود، درگیر مسائل حقوقی خواهد شد. پس لازم است برخی موسسات یا افراد به آنها در حل این نوع مسائل کمک نمایند. ابزار حقوق با در نظر گرفتن تمامی جوانب فردی و قضایی، سعی دارد نیازهای قضایی تمامی اقشار جامعه را رفع کند. این سیستم نه تنها محصولات مختلفی را به مخاطبان خود ارائه می کند، بلکه به آنها کمک می کند تا بتوانند با وکلا و کارشناسان حقوقی هم ارتباط برقرار کنند. 

ابزار حقوق مکانی را فراهم نموده است که نه تنها متخصصان حقوقی بتوانند نیازهای حقوقی خود را برطرف سازند، بلکه مردم عادی جامعه نیز بتوانند با مطالعه مطالب حقوقی، به اطلاعات مهمی در زمینه‌های متنوع دست یابند. آنها همچنین می توانند به صورت اینترنتی و آنلاین با وکلا و مشاوران ارتباط برقرار کرده و پیش از طرح دعوی، از ایشان مشاوره دریافت کنند. 

خدمات ویژه ابزار حقوق

ابزارهای حقوقی که ما هر روز در زندگی با آنها سروکار داریم، متنوع و خاص هستند. از این رو شرکت ها، این ابزارها را به صورت خدمات و محصولات ویژه در اختیار مردم جامعه قرار می دهند. ابزار حقوق نیز برخی خدمات ویژه را برای کاربران خود در نظر گرفته است، که شامل موارد زیر می شوند؛

  • قرارداد

انواع قراردادهای کار از جمله قرارداد کار موقت، قرارداد کار دائم، قرارداد کار با مدت معین، قرارداد کار آزمایشی، قرارداد کارآموزی، قرارداد استخدام و … . تمامی این نوع قراردادها زیر نظر وکلا و مشاوران حقوقی تهیه و تنظیم شده اند و از اعتبار قانونی برخوردارند. از این رو می توان به راحتی آنها را خریداری کرده و برای شروع همکاری، اقدام به امضای آنها نمود.

  • دادخواست

انواع دادخواست‌ها از جمله دادخواست طلاق، دادخواست مطالبه وجه، دادخواست اعسار، دادخواست تامین خواسته، دادخواست طلاق توافقی، دادخواست جلب ثالث، دادخواست مطالبه وجه چک، دادخواست تنظیم سند، دادخواست انحصار وراثت و … . این نوع دادخواست ها همگی با نهایت دقت و زیر نظر وکلا و مشاوران ابزار حقوق تهیه و تنظیم می شوند و در اختیار کاربران قرار می گیرند. 

  • شکوائیه

انواع شکوائیه‌ها برای شکایت کیفری خیانت در امانت، شکایت کلاهبرداری، شکایت فریب در ازدواج، شکایت ضرب و حرج و … . این موارد، نمونه شکوائیه هایی هستند که ابزار حقوق در اختیار کاربران خود قرار می دهد. 

  • نگارش لایحه

لایحه هایی که ابزار حقوق نگارش نموده و در اختیار مردم جامعه قرار می دهد، کامل و جامع هستند. از این رو آنها می توانند با اطمینان اقدام به ثبت درخواست نگارش لایحه مورد نظر برای دفاع در محاکم قانونی نمایند. 

  • اظهارنامه

اظهارنامه ها، از دیگر محصولات و خدماتی هستند که شرکت ابزار حقوق در اختیار مردم جامعه قرار داده است. بدون تردید تهیه و تنظیم اظهارنامه هایی همچون اظهارنامه های مالیاتی، کار هر فرد معمولی ای نیست. پس مردم جامعه می توانند به سادگی اقدام به تهیه اظهارنامه های از پیش تنظیم شده ما نمایند. 

اهدافی که ابزار حقوق به دنبال آن است
تمام سعی و تلاش مرکز در این مدت رسیدن به این اهداف بوده است …

مسئولیت پذیری

ما مسئولیت قول‌ها و وظایفمان را ‌می‌پذیریم و این فرهنگ را در درون و بیرون سازمان پیاده خواهیم کرد. ما همه‌ی تلاشمان را می‌کنیم، اما در صورت بروز خطا هم مسئولیت پیامد اقداماتمان را می‌پذیریم و هم نهایت تلاش خود را برای جلب اعتماد مشتریان به کار می‌گیریم.

مشتری محوری

مشتری‌محوری برای ما، تنها به معنای حق تقدم مشتری یا کلیشه «همیشه حق با مشتری‌ست» نیست؛ بلکه به معنی «همراه مشتری بودن» است. ما کنار مشتری هستیم، نه در مقابل آنها و تنها به فکر سود و زیان خود نیستیم.

نوآوری

هویت ابزار حقوق را با عدالت تعریف کرده‌ایم. پس از تغییر هویت بصری ابزار حقوق در ابتدای سال 1400 تمامی پیام‌های ابزار حقوق را همراه با طرح عدالت به نشانه تلاش برای ثبت تجربه‌ای خوشایند از خرید و فروش طراحی و به دست مخاطبان می‌رسانیم.

چابکی

سرعت، ویژگی اصلی تجارت الکترونیک و پیش فرض ما در تمام خدمات و فرایندهاست. ما باور داریم که این ویژگی باید در تمام فعالیت‌های یک کسب‌وکار اینترنتی دیده شود؛ از شکل ارائه خدمات گرفته تا روش‌های حل مساله.

شفافیت

ما همه چیز را، همان‌طور که هست به اطلاع مخاطبان می‌رسانیم. بدون در نظر گرفتن اینکه چه چیزی به نفع یا ضررمان است، اطلاعات لازم را در اختیار آنها می‌گذاریم تا بتوانند در تمام فرآیند، بهترین انتخاب و تجربه را داشته باشند.

امنیت بیشتر با محصولات اورجینال

هیچ چیز جای کیفیت را نمی گیرد. ابزار حقوق با ارائه محصولات کاملاً اورجینال در ایران این امکان را برای شما فراهم کرده است که بتوانید موفقیت بسیار زیادی کسب نمایید. محصولات اورجینال بصورت ذاتی دارای امنیت بیشتری هستند.

مأموریت ما

با بهره‌گیری از فناوری، برای مشتریانمان تجربه خوشایند خرید ایجاد می‌کنیم. می‌خواهیم به کسب و کارهای ایرانی کمک کنیم تا با خیالی راحت و بدون دغدغه به امور حقوقی، فعالیت خود را ادامه دهند.

اعتماد

این اعتماد شما بوده که به مسیر ما سرعت بخشیده است. ما در این راه با شما همراه خواهیم بود و سعی می کنیم با بهترین محصولات و بهترین راهنمایی شما را نیز به موفقیتی که در ذهن شماست برسانیم.

رضایت از خدمات ابزار حقوق توسط مشتریان
تمام سعی و تلاش مرکز در این مدت رسیدن به این اهداف بوده است …

یک خرید اینترنتی مطمئن، نیازمند فروشگاهی است که بتواند خدماتی متنوع، باکیفیت و دارای قیمت مناسب را در مدت زمانی کوتاه به دست مشتریان خود برساند و ضمانت بازگشت خدمات نیز هم داشته باشد؛ ویژگی‌هایی که فروشگاه اینترنتی ابزار حقوق سال‌هاست بر روی آن‌ها کار کرده و توانسته از این طریق مشتریان ثابت خود را داشته باشد.

چنانچه یک کسب و کار کوچک هستید یا یک هلدینگ بین المللی، مقابله با چالش‌های حقوقی موجود، همواره نیازمند یک مشاور حقوقی با تجربه و اوراق‌های قضایی منسجم است. ابزار حقوق، این امکان را برای شما به ارمغان آورده است تا تمام امور حقوقی خود را بدون دغدغه و به صورت یکپارچه به تیم متخصص و باتجربه‌ای بسپارید که سال‌هاست در این حوزه فعالیت داشته است. ما همواره در دسترس شما خواهیم بود تا در سریعترین زمان ممکن، حقوقی‌ترین تصمیم ممکن را در روابط کاری خود اتخاذ کنید. 

0
پیام تشکر
0
محصول جدید
0
مشتری

دلیل بازگشت وجه