قوانین و مقررات

  • قوانین و مقررات

خرید هر یک از محصولات ابزار حقوق به منزله‌ی پذیرش شرایط و قوانین ذیل می باشد:

نحوه ارائه پشتیبانی

پشتیبانی ابزار حقوق برای محصولات غیر رایگان بوده و تمامی محصولات داخل سایت را در بر می‌گیرد. پشتیبانی ابزار حقوق در حیطه آموزش نمی باشد و فقط مشکلات احتمالی فایل‌ها را شامل می شود. لازم به ذکر است در صورتی که با ایجاد تغییرات در محصولات مشکلی ایجاد شود حل این مشکلات بر عهده پشتیبانی نمی باشد. در واقع خراب شدن فایل با دستکاری در آن شامل پشتیبانی نخواهد بود.

بسیاری از محصولات نمونه واقعی یک اوراق قضایی هستند و برای حل بعضی از مشکلات زیر ساختی باید با متخصص آن حوزه مکاتبه انجام شود تا از طرف خود آن‌ها تغییرات در آپدیت جدید محصولات انجام شود و و ارائه گردد. اما بسیاری مشکلات از طریق کارشناسان گروه ابزار حقوق قابل حل خواهد بود و ما در نهایت تلاش کاربران سایت را یاری خواهیم کرد تا موفق شوند.

  • تبصره 1: محصولات ابزار حقوق از نظر قانونی و شرعی برای یک شخص قابل استفاده است. بدین منظور در صورتی که به پشتیبانی برای شخص دیگر نیاز دارید باید مجدد همان محصول را برای آن شخص خریداری نمایید. لذا در صورت اثبات خلاف این موضوع برای کارشناسان پشتیبانی حساب کاربری مسدود می گردد.

 

  • تبصره 2: محصولات آموزشی، مقالات و پادکست‌ها شامل پشتیبانی نمی باشند. در بخش تیکت تنها مشکلات فنی محصولات پیگیری می شود و مباحث آموزشی، مقالات و پادکست‌ها را در بر نمی‌گیرد. در واقع ما تنها ارائه دهنده ابزارهای حقوقی هستیم و آموزش آنها بر عهده ما نمی باشد. اما توجه داشته باشید که ابزار حقوق در آینده برای کلیه محصولات خود آموزش ویدئویی قرار خواهد داد تا کار برای کلیه کاربران راحت‌تر شود.

 

  • تبصره 3: کمک به کاربران، موفقیت و به درآمد رسیدن آنها تنها شوقی است که در دل داریم ، احترام متقابل مهمترین اصل تعامل است متأسفانه از ارائه خدمات پشتیبانی به کاربرانی که احترام را حفظ نمی کنند معذوریم و حساب کاربری آنها مسدود می گردد.

 

  • تبصره 4: مدت زمان پشتیبانی برای هر محصول ارائه شده تا یک هفته پس از تاریخ خرید می باشد و پس از آن برای تمدید پشتیبانی لازم است مجدد محصول خریداری شود.

 

  • تبصره 5: پشتیبانی از محصولات حقوقی خریداری شده از سایر وب‌سایت های حقوقی، برعهده ابزار حقوق نبوده و می‌بایست با پشتیبان آن وب‌سایت مطرح شود.

 

 

مدت زمان ارائه خدمات

کاربران می‌توانند بعد از خرید محصول مورد نظر آن را به صورت آنی دانلود نمایند. همچنین جواب گویی به سوالات بعد از خرید از طریق تیکت بین 10 دقیقه  تا 24 ساعت متغیر خواهد بود زیرا بعضی از تیکت های پشتیبانی نیاز به بررسی دارند و همچنین گاهی ممکن است تا با کارشناس حقوقی مکاتباتی انجام شود که ممکن است کمی زمان بر باشد. همه تلاش گروه ابزار حقوق مبنی بر سریعترین نوع پشتیبانی می باشد و به یاری خداوند ما در این راه موفق بوده ایم.

 

محدوده‌ی فنی پشتیبانی محصولات

پشتیبانی مخصوص رفع ایرادات احتمالی موجود در فایل است و مشکلات طراحی و آموزشی و دستکاری های فایل را در برنمی‌گیرد. (هر چند تمام سعی ما در رفع تمامی مشکلات است اما زمان ما را یاری نمی‌کند) اما راهنمایی های ابتدایی مورد نیاز نیز از طریق بخش پشتیبانی، ارائه می شود. مواد و یا بندهایی که توسط خود کاربر بر روی فایل اوراق قضایی مربوطه، قرار داده می‌شود بر عهده ابزار حقوق نمی باشد.

 

چه کارهایی با اوراق قضایی نمی‌توانید انجام بدهید

کسب وکار ما بر پایه مالکیت فکری است، که شامل حقوق مؤلف نیز میشود. ما باید از حقوق مالکیت فکری خود دفاع کنیم، تا بتوانیم همچنان این بستر و محتواهای حقوقی را برای شما فراهم نماییم. شما با رعایت حقوق مالکیت فکری، به رشد و توسعه کسب و کارهای محتوا محور فارسی کمک می‌کنید. شما با استفاده از وب‌سایت ما، می‌پذیرید هیچ محتوایی را باز توزیع نمی‌کنید، کپی نمی‌کنید، انتقال نمی‌دهید، واگذار نمی‌کنید، نمی‌فروشید، اجاره نمی‌دهید، قرض نمی‌دهید، اقتباس نمی‌کنید و در قالب دیگری قرار نمی‌دهید (مگر آنکه مشخصاً در این توافقنامه اجازه داده شده باشد)، و از این محتوا برای هیچ مقصودی که ما مشخصاً بیان نکرده‌ایم، استفاده نخواهید کرد. اگر محتوای ما را دوست دارید، به جای آن‌که محتوای وبسایت را برای دیگران بفرستید، لطفاً دیگران را به استفاده از وبسایت ما تشویق کنید!

 

عودت وجه

از کاربران گرامی خواهشمندیم قبل از خرید محصول با دقت خاصی همه چیز را در نظر بگیرند. با توجه به اینکه فایل های دانلودی مانند کالای فیزیکی قابل مرجوع نیست بنابرین عودت وجه میسر نبوده و تنها در صورت تشخیص کارشناس پشتیبانی سایت ابزار حقوق انجام می شود.

  • خرید اشتباه به هیچ شکلی قابلیت تعویض یا تغییر یا عودت وجه را ندارد.

 

حساب کاربری ابزار حقوق

شما مجاز نیستید که نام کاربری و رمز ورود حساب خود را در اختیار شخص دیگری قرار بدهید، و یا به کسی اجازه بدهید به حساب شما و خدمات ارائه شده دسترسی پیدا کند. شما مسئول تمام استفاده‌ای هستید که از وب‌سایت و خدمات ارائه شده در ارتباط با حساب شما و نام کاربری و رمز ورود شما انجام می‌گیرد. همچنین مسئولیت صحت اطلاعاتی که در حساب خود وارد می‌کنید، تماماً با خود شما است. شما مسئول هستید که نام کاربری و رمز ورود خود را محرمانه نگهدارید، و برای این کار تلاش لازم و معقول را انجام دهید. هر زمان که استفاده غیرمجاز از نام کاربری، رمز، حساب، یا خدمات ارائه شده به شما مطلع گشتید، باید در سریعترین زمان ممکن به پشتیبانی ابزار حقوق اطلاع دهید. شما مسئول حساب کاربری خود و هر اتفاقی هستید که که در زمان ورود شما به حساب کاربری یا استفاده‌ی شما از حساب کاربری رخ می دهد.  ما مسئول هیچ گونه ضرر و خسارت ناشی از استفاده‌ی غیرمجاز از از کامپیوتر، تلفن همراه یا سایر وسایل هوشمند شما نیستیم. ما سعی می‌کنیم دسترسی بلند مدت به خدمات ارائه شده به شما را فراهم کنیم که معمولاً برای دست کم 1 سال در دسترس خواهد بود.

 

محدود کردن دسترسی

ما در هر زمانی که به نتیجه برسیم که شما از این قوانین و شرایط و یا هر قانون دارای موضوعیت، تخطی کرده‌اید، ممکن است دسترسی شما به حسابتان را بسته و یا به صلاحدید خودمان محدود کرده، معلق کرده، یا ملغی کنیم. البته ما در به کارگیری این اهرم و گرفتن چنین تصمیمی، معقول و منطقی برخورد خواهیم کرد. اگر تراکنش پرداخت هزینه توسط عامل پرداخت (که خارج از کنترل ما است) برگشت بخورد، یا دچار مشکلی شود، و همچنین اگر تحت شرایط ذکر شده در این توافقنامه هزینه شما عودت داده شود، ما دسترسی شما به محتوای خریداری شده و دریافت خدمات را معلق یا ملغی خواهیم کرد. اگر به هر دلیلی تراکنش مشکوک و غیرقانونی اتفاق بی‌افتد، تراکنش‌های انجام شده لغو و باطل خواهد شد و ما دسترسی شما به محتوای خریداری شده و خدمات دریافتی را معلق یا ملغی خواهیم کرد، و همچنین این حق را برای خود محفوظ می‌داریم که به صلاحدید خودمان حساب شما را معلق یا مسدود کنیم.

 

لینک به سایت های دیگر

ممکن است در سایت ابزار حقوق به ضرورت لینک منابع و سایت های آنلاین دیگر قرار گیرد. این لینک ها برای سهولت دسترسی شما به آن منابع و سایت ها است . سایت ابزار حقوق حامی و یا به هیچ صورتی مرتبط با منابع و سایت های قرار گرفته شده در لینک نمی باشد. ابزار حقوق اجازه ی استفاده از نام تجاری، علامت تجاری ثبت شده، لوگو، مهر رسمی یا حقوق مالکیت فکری منتشر شده در سایت های مذکور را ندارد و مسلم است که اختیار واگذاری حق استفاده از آن ها را به شما نیز نخواهد داشت. اگر شما از منابع و سایت های لینک مندرج در سایت ابزار حقوق استفاده کردید، ابزارحقوق مسئول هیچگونه فعل یا ترک فعل شخص ثالث از جمله دسترسی یا استفاده از اطلاعات کاربران خود نخواهد بود. همچنین ابزار حقوق هیچ گونه خدماتی را که توسط آن سایت ارائه می شود، تضمین یا حمایت نمی کند.

 

تغییرات توافقنامه

سایت ابزار حقوق حق هرگونه ویرایش و تغییر در این توافقنامه را برای خود محفوظ می‌دارد. مشتری می‌بایست برای اطلاع از قوانین جدید همواره پیگیر این صفحه و موارد مندرج در آن باشد.

 

دلیل بازگشت وجه