نحوه نگارش قرارداد برگزاری همایش و رویداد برای استارتاپ به چه صورتی است؟

به ما امتیاز دهید

نحوه انعقاد قرارداد برگزاری همایش و رویداد برای استارتاپ

  شرکت ها، سازمانها، ادارات، نهادها، استارتاپ ها جهت برگزاری همایش ها و سمینارهای خود نیاز  به انعقاد قرارداد با موسسات و شرکت های خدماتی ارائه دهنده این سرویس ها دارند. موسسات و نهادهای مختلفی وجود دارد که می توانند  تمام امور جاری در مورد یک سمینار را انجام دهند. از این رو نحوه نگارش قرارداد برگزاری همایش و رویداد برای استارتاپ و یا شرکت، می توان با این موسسات قرارداد امضاء کرد.

امروزه استارتاپ ها در کشور رشد بسیار زیادی دارند. بسیاری از استارتاپ ها توانسته اند با کسب درآمدهای بسیار بالا ( مخصوصاً در حوزه‌های فناوری و تکنولوژی) نگاه‌های اغلب سرمایه‌گذاران و کارآفرینان را به خود جلب کنند.

استارتاپ ها برای شناساندن محصول یا خدمت خود می توانند از روش های مختلفی استفاده کنند. یکی از این روش ها برگزاری رویدادها و همایش ها است.  با استفاده از برگزاری رویدادهای علمی توسط کسب و کارها، شاهد افزایش تعداد بازدیدکنندگان و به طبع آن افزایش تعداد مشتریان برای یک شرکت‌ها خواهیم بود.

 از طرف دیگر سازمان‌ها و شرکت‌های مختلف دولتی و خصوصی، برای مراسمات مختلف خود، اعم از تکریم و تودیع و معارفه، ایجاد شعبات جدید و از همه مهمتر تبلیغ  محصولات و خدمات خود،  سعی در برگزاری رویدادها و همایش های مختلف دارند. اما برگزاری یک همایش و سمینار از صفر تا صد، نیاز به زمان و هماهنگی های زیادی دارد. شرکت و نهادهای مختلفی وجود دارند که تمام امور جاری در مورد یک همایش یا رویداد را برگزار می کند. به عبارت دیگر شرکت‌ها و سازمان‌های برگزار کننده سمینارها، با استارتاپ‌ها قرارداد منعقد می‌کنند تا همایش و رویداد آنها را برگزار نمایند.

قرارداد برگزاری همایش و رویداد برای استارتاپ
نمونه قرارداد برگزاری همایش و رویداد برای استارتاپ

قاعدتاً این قرارداد باید دقیق نوشته شود. چرا که تمام امور جاری در مورد برگزاری همایش ( از قبیل مجری، پذیرایی، ایاب و ذهاب محل برگزاری، چاپ دعوت نامه و غیره) باید بر عهده شرکت یا موسسه ارائه دهنده این خدمت باشد. به همین دلیل یکی از مهم ترین نکاتی که باید به آن توجه کرد این است که نحوه نگارش قرارداد برگزاری همایش و رویداد برای استارتاپ باید دقیق و با جزئیات کامل نوشته شود.

متن قرارداد برگزاری همایش و رویداد برای استارتاپ

همانطور که توضیح داده شد برای برگزاری همایش و رویداد برای یک شرکت یا استارتاپ باید تمام موضوعات جاری مورد بررسی قرار داده شود و همه هزینه ها تعیین گردد  و در قرارداد نوشته شود. تک‌تک واژگان و عباراتی  که قرار است در متن یک قرارداد نوشته شود،به صورت دقیق نوشته شود. هر کدام از این واژگان و کلمات، بار حقوقی دارند. بارها مشاهده شده که به خاطر استفاده از واژگانی اشتباه یا پر ابهام، طرفین قرارداد برگزاری همایش و رویداد برای استارتاپ دچار مشکل شده اند.

 از این روتوصیه ما این است که حتماً قراردادها با استفاده از کارشناسان خبره نوشته شود. موسسه ما این قرارداد را به صورت آماده و کاملاً دقیق نگارش کرده است و برای خرید آن می توانید به سایت ابزارقانون مراجعه کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قرارداد برگزاری همایش و رویداد برای استارتاپ نیز می توانید با همکاران ما تماس حاصل فرمایید.

آخرین پادکست ها
جدیدترین محصولات

قرارداد دورکاری با مدت معین قرارداد دورکاری با مدت معین، همانط...

71,000 تومان

قرارداد کار موقت با مدت معین قرارداد کار موقت با مدت معین همان...

71,000 تومان

قرارداد کار ساعتی با مدت معین قرارداد کار ساعتی با مدت معین هم...

69,900 تومان

مقدمه در رابطه با تمکین زوجه اگر شما با ماده‌ها و تعاریف موجود...

69,900 تومان
مقالات مرتبط

نمونه قرارداد پیمانکاری کناف نمونه قرارداد پیمانکاری کناف یکی از مهمترین و پرکاربردترین نوع قر...

نمونه قرارداد استخدام ادمین اینستاگرام یکی از نمونه قراردادهای پرکاربرد در حال حاضر، نمونه قرا...

قرارداد استخدام کارگر کافه نمونه قرارداد استخدام کارگر کافه، از نمونه قراردادهای کار در رستورا...

دیدگاه شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دلیل بازگشت وجه